GÜNDELİKÇİ TEMİZLİKÇİNİN KAÇAMAĞI EV SAHİBİNİ KATİL ETTİ

GÜNDELİKÇİ TEMİZLİKÇİNİN KAÇAMAĞI EV SAHİBİNİ KATİL ETTİ

 Hizmetçinin Kaçamağı Avukatı Katil Etti

Hizmetçinin kaçamağı avukatı katil etti!

Afyonkarahisar’da genç Avukat Ersan Tolga Büyükmeriç’i katil eden sebep, çapkınlık için evini kullanan hizmetçisinin kıskanç aşkı çıktı

17 Ağustos’ta Avukat Ersan Tolga Büyükmeriç, Erkmen TOKİ konutlarında K1-2 Blok 3’üncü kattaki dairesinde uyduğu sırada, evine haftada 1- 2 gün temizlik ve ütü için gelen H.Ç.’nin sevgilisi 22 yaşındaki Aykut Uğur’un bıçaklı saldırısına uğradı. Göğsünden ve çeşitli yerlerinden yaralanan avukat Büyükmeriç, kendisini korumaya çalışırken saldırganı kendi bıçağıyla öldürdü. Büyükmeriç, Afyon Kocatepe Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavisi sürerken, saldırganın sevgilisi H.Ç. savcılıkta ifade verdi.

’Yatak odasında seviştik’

Evli ve 2 çocuk annesi olan H.Ç., olaydan bir gün önce avukat Ersan Tolga Büyükmeriç’in evinde Aykut Uğur ile seviştiğini söyledi. "Avukatı kıskandığı için saldırmış olabilir" diyen H.Ç., "Ersan Tolga Büyükmeriç’in evine haftada 1 ya da 2 defa temizlik ve ütü için gidiyordum. Yaklaşık 6 aydır temizlik işlerine baktığım için evin yedek anahtarı bendeydi. 3 ay önce arkadaşlık hattı yayını yapan televizyon kanallarından birinden bir telefon numarası aldım ve çağrı bıraktım. Bu çağrıya karşılık veren ve Kastamonu’da oturan Aykut Uğur ile tanıştık. Bir süre telefonla görüştükten sonra kendisi Afyon’a geldi. Aykut, evimize yakın bir otelde kalıyordu. Kendisi sürekli benimle birlikte olmak istiyordu. Eşimin evde olmadığı gün davet ettim. Bizim eve gelmek istemedi. Biz de Büyükmeriç’in evinde buluşup seviştik. Aykut bana, ’Avukat bekarmış. Senin bekar adamın evinde ne işin var? dedi. Kıskanmış olabileceğini düşünüyorum” şeklinde ifade verdi. 

+16 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.